Napisz do mnie ;)

Aurelia Myszka


AureliaMyszkaSzara
Blog > Komentarze do wpisu

Szydełkiem szpic na choinkę :)

Witam.

Wykonałam coś nowego... coś czego jeszcze nie było ;) Przygotowanie tego filmu kosztowało mnie "troszeczkę" czasu i pracy, ale myślę, że było warto. Jeśli wypróbujesz mój wzór i docenisz moją pracę będzie mi bardzo miło.

Zapraszam.

szpic

Pozdrawiam.

Aurelia :-]

sobota, 28 października 2017, aureliamyszkaszara

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2017/10/31 22:06:50
Bardzo ładny ten szpic. Kiedys widziałam gwiazdę szydełkową na czubek , gdzieś na "Stylowi". Jednak filmiku jak sie robi chyba nie było. Pozdrawiam serdecznie:)
-
Gość: Tencia, *.tktelekom.pl
2017/12/20 16:59:38
Witam serdecznie,szpic już zrobiony ,co prawda na moją choinkę za mały ale już poszedł w dobre ręce.Pani Aurelio co zrobić ,żeby był większy poza grubszą nitką ,może jakaś podpowiedz.Pozdrawiam serdecznie ,jeszcze dodam ,że wszystkie pani prace są cudownie tłumaczone i nie sposób się pomylić,spokojnych Świąt.Teresa
-
2017/12/20 19:15:43
Witam.
Dziękuję pięknie ;)
Większy szpic... Myślę, że trzeba zacząć od dłuższej części pierwszej... Na filmie mamy 32 słupki i zaczynamy zmniejszanie... Można wykonać jeszcze kilka okrążeń tych w których dodajemy po 4 słupki i dopiero wtedy zmniejszać liczbę oczek. Podobnie w części "bombkowej" ;)
Pozdrawiam :-]
-
Gość: Tencia, *.tktelekom.pl
2017/12/21 20:16:25
Ślicznie dziękuje ,mogłaby Pani kiedyś nagrać filmik z zazdrostką na okno ,czytanie schematów mi nie wychodzi a dzięki Pani Aurelio czuje się jak zawodowiec .Jeszcze raz dziękuje,pozdrawiam Teresa